Nová aplikace Pandora Connect

Prémiové zajištění Pandora patří k nejmodernějším a nejbezpečnějším systémům ochrany vozidel na současném trhu. Za svou celosvětovou popularitu vděčí Pandora hlavně jedinečné kombinaci nepřekonatelného zabezpečení a komfortních funkcí. Ovládání tohoto komplexního systému navíc nosíte neustále v kapse aniž byste na to museli myslet. Právě možnost ovládání a autentifikace smartphonem, patří k nejoblíbenějším vlastnostem systémů Pandora. I kvůli tomu si aplikace Pandora prošla četnými změnami, které vrcholí právě teď představením úplně nové aplikace Pandora Connect.

Novou aplikaci, kterou najdete v obchodech obou platforem, poznáte na první pohled nejen díky novému názvu. Nový a výrazně jiný, je totiž celý zevnějšek aplikace. Při návrhu a rozmístění ovládacích prvků jsme vycházeli z ergonomie používání nových a větších smartphonů, jakož i z podnětů od našich zákazníků, kteří jsou pro nás největším zdrojem inspirace. Aplikace Pandora Connect byla v neposlední řadě přizpůsobena také stále se rozšiřujícímu počtu nových funkcí a jejich logickému uspořádání.

V novém zobrazení nahradil původní 2D vozidlo 3D model zobrazen z bočního a horního pohledu pro lepší viditelnost jednotlivých detailů. Druh vozidla lze přizpůsobit v rámci kategorie (např. SUV, sedan atd.). Zobrazení vozidla je vykreslené do nejmenších detailů a reálný stav zobrazuje také pomocí ikon, které mohou indikovat například otevřené okno.

Přednosti aplikace byly přesunuty ze spodní části obrazovky do středu, pro lepší možnost ovládání jedním prstem i na velkých zařízeních. Ze stejného důvodu byly četné doplňkové funkce skryté a pro jejich zobrazení stačí kliknout na hlavní středový panel.

Ve spodní části obrazovky si našla nové místo mapa s polohou vozidla, která může být jednoduše zaměněna za přehled posledních zaznamenaných událostí. Nové místo dostalo také zobrazení jednotlivých parametrů vozidla, jak hladina paliva či teplota motoru. Jejich pořadí a zobrazení také můžete jednoduše přizpůsobit svým potřebám.

Grafika vozidla v aplikaci zobrazí po upozornění na poplach přesnou lokalitu, která poplach spustila změnou jejího zbarvení. Po příchodu k vozidlu tak víte okamžitě kde hledat poškození, případně z které strany byl úder či pokus o krádež iniciován.

Aplikaci Pandora Connect mohou používat všichni majitelé systémů Pandora Light Pro, Smart, Smart Pro, Elite či Professional. Pro pomoc s výměnou aplikace a jejím nastavením se můžete obrátit na své montážní středisko nebo na naši linku technické podpory.

Sdílet článek!

Menu

  Mám zájem o:
  Zabezpečení vozidlaZabezpečení a dálkový start

  Doplňující informace:
  Převodovka: manuálautomat
  Startování vozidla: klíčemštart. tlačítkem

  Porovnat