Pandora PROFESSIONAL

Pandora PROFESSIONAL

Vlajková loď Pandora Professional přichází na náš trh a spolu s ní i maximální dávka bezpečnostních a komfortních funkcí. Pokud vám na dosavadních modelech Pandora něco chybělo, připravte se, že tentokrát budete dokonale spokojen.

Pandora, výrobce nejmodernějšího zabezpečení na trhu nabízejícího dokonalou ochranu před krádeží a neoprávněným použitím vozidla, přináší na náš trh další novinku. Nový nejvyšší model s názvem Professional spojuje nejpokročilejší softwarové a hardwarové řešení s cílem 100% ochránit vaše auto proti jakémukoliv ohrožení. Jednotka systému integruje největší počet komponent a zároveň není větší než vaše dlaň, což umožňuje dokonale diskrétní instalaci kdekoli ve vozidle. Model Professional disponuje novým dvoucestným ovladačem, který doplňuje dvojice autorizačních přívěsků a propracovaná mobilní aplikace. Součástí systému je také dálkově ovládaný modul blokování motoru.

Díky komplexnímu prolínání jednotlivých systémů je model Professional odolným vůči čítání kódů, rušení signálu, výměně jednotek či vniknutí hrubou silou. Samotná jednotka alarmu disponuje vlastní baterií, integrovaným GPS přijímačem, dvojicí SIM slotů, Bluetooth modemem a připojena může být až k třem CAN BUS sběrnicím.

 

Ovládání systému může probíhat ve více režimech, které si navíc můžete plně upravit podle svých požadavků. Použijete nový dvoucestný ovladač s OLED displejem komunikující na frekvenci 856 mhz s šifrováním AES-128, který je odolný vůči všem přenosným čtečkám a rušičkám kódů? Nebo dáte přednost bezobslužný autorizačním tagem s funkcí “hands free”, či komfortní mobilní aplikaci? Pandora Professional nabízí způsob ovládání pro jakoukoliv situaci, dokonce i v případě, že klíče s tagy ztratíte nebo vám byly odcizeny.

Kromě bezpečnostních funkcí je samozřejmě možné zabezpečení doplnit modulem dálkového startu pro maximální komfort a příjemnou teplotu interiéru v jakémkoliv ročním období. Dálkový start vám totiž umožňuje aktivovat klimatizaci nebo vytápění vašeho vozidla bez ohledu na typ motoru či převodovky a přizpůsobit teplotu interiéru ještě předtím než opustíte komfort domova či kanceláře.

Zaujal vás model Professional a jeho funkce? Prohlédněte si jeho kompletní specifikaci nebo si rovnou vyžádejte cenovou nabídku ušitou na míru vašemu vozidlu.

Sdílet článek!

  Mám zájem o:
  Zabezpečení vozidlaZabezpečení a dálkový start

  Doplňující informace:
  Převodovka: manuálautomat
  Startování vozidla: klíčemštart. tlačítkem

  Porovnat