Pandora IMMO

Domov | Řešení pro auto | Pandora IMMO

Pandora IMMO přináší pokročilou úroveň zabezpečení auta pomocí bezkontaktního imobilizéru s využitím nejmodernější technologie Bluetooth za skvělou cenu. Dopřejte si prémiové zabezpečení spojené s pohodlným dálkovým ovládáním vozidla díky mobilní aplikaci. 

Imobilizér Pandora IMMO představuje špičkový zabezpečovací systém, který lze použít na ochranu nejmodernějších vozidel bez výraznějších zásahů do jejich elektroniky. Každá součást systému sestává z vysoce kvalitních komponentů, které spolu vytvářejí nepřekonatelný systém zabezpečení. Pandora IMMO rozpoznává majitele vozidla na základě přiblížení unikátního autorizačního přívěsku minimalistických rozměrů, díky kterému disponuje systém vícerými ochrannými funkcemi.

  

Porovnat Pandora IMMO s

Chci nezávaznou cenovou nabídku
Alarm do auta Pandora IMMO - Bezkontaktní ovladač a mobilní aplikaceAlarm do auta Pandora IMMO - Bezkontaktní ovladačAlarm do auta Pandora IMMO - mobilní aplikaceAlarm do auta Pandora IMMO

Cena s montáží již od 6 300 Kč s DPH

Co všechno Pandora IMMO dokáže?

Ochrana

  • ochrana před krádeží vozidla

  • ochrana před výměnou RJ motoru

  • ochrana před výměnou spínací skříňky

  • ochrana před použitím duplikátu klíče

  • ochrana před použitím čtečky DO

  • senzor pohybu vozidla

Ovládání

  • autorizační přívěsek

  • online mobilná aplikácia

Zaujala Vás naše nabídka?

Chci nezávaznou cenovou nabídku

Pandora v praxi

Bezpečnostní systémy Pandora nabízejí nekompromisní bezpečnost a jedinečné funkce ovládání a komfortu za bezkonkurenční cenu. Podívejte se s námi na některé z našich instalací a přesvědčte se sami.

Případová studie

Pandora Alarm

Bezpečnostní systém Pandora přináší motoristům konečné řešení zabezpečení jejich nejcennějších hraček doplněné množstvím pokročilých funkcí. Četné bezpečnostní prvky monitorující funkce vozidla zamezují jeho odcizení v nejrůznějších situacích, dokonce i v případě krádeže originálního klíče, odtažení, zda snaze o zneužití dálkového startu.

Poznejte kouzlo dokonalé teploty interiéru v jakémkoliv počasí, prodlužte životnost motoru pomocí dálkového startu a užívejte si pocit bezpečí díky nepřekonatelné ochraně systému Pandora.

Jen s Pandorou můžete ovládat, monitorovat, chladit či vytápět své vozidlo jediným dotykem prstu díky mobilní aplikaci bezpečně propojené se všemi systémy. Zapomeňte na nevkusné a nemotorné dálkové ovladače, spojte příjemné s užitečným a přeneste své vozidlo do nové éry zabezpečení a uživatelského komfortu.

Neváhejte se na nás obrátit

S jakoukoli otázkou ohledně produktů, montáže, ceny …