Pandora MOTO EU

Pandora MOTO je dvoucestný alarm navržen pro zabezpečení motocyklů s možností dálkového startu a telemetrickými funkcemi pro ještě vyšší úroveň zabezpečení a kontroly. Dálkové ovládání s přehledným LCD displejem vás informuje o aktuálním stavu vašeho motocyklu ať už parkujete kdekoli.

Dokonalý bezpečnostní systém zabalený v praktickém, odolném a funkcemi nabitém balení – to je Pandora MOTO. Dvoucestný autoalarm komunikující na kódované frekvenci spolu s dalšími bezpečnostními prvky vytváří nepřekonatelný systém zabezpečení doplněn komfortními funkcemi.

 Rozhraní 2,4 GHz  

Chci nezávaznou cenovou nabídku
Dálkový ovládač - Pandora MOTO EU

Cena s montáží již od 9 150 Kč s DPH

Pandora Alarm

Bezpečnostní systém Pandora přináší dokonalé řešení zabezpečení konečně i milovníkům jedné stopy, které navíc doplňuje množstvím pokročilých funkcí. Četné bezpečnostní prvky monitorující stav motocyklu zamezují jeho odcizení v nejrůznějších situacích, dokonce i v případě krádeže originálního klíče, či při pokusu o jeho přemístění.

Objevte kouzlo nepřekonatelného zabezpečení ať už parkujete kdekoli, monitorujte sebemenší pohyb díky snímačem náklonu a otřesu a užívejte si komfort dálkového startu s možností pokročilých nastavení.

S Pandorou můžete neustále monitorovat svůj motocykl jediným dotykem prstu díky mobilní aplikaci bezpečně propojené se všemi systémy. Zapomeňte na nevkusné a nemotorné dálkové ovladače, spojte příjemné s užitečným a vychutnávejte si novou úroveň zabezpečení a uživatelského komfortu.

Zaujala Vás naše nabídka?

Chci nezávaznou cenovou nabídku

Neváhejte se na nás obrátit

S jakoukoli otázkou ohledně produktů, montáže, ceny …