Pandora na výstavě Caravan Salon Düsseldorf

Pandemická přestávka se protáhla až na úvod podzimu, díky čemuž jsme se mohli za přísných opatření opět stát součástí největšího svátku karavaningu v německém Düsseldorfu.

Stejně jako v letech před pandemií jsme si nenechali ujít největší, nejkrásnější a nejlepší výstavu věnovanou karavaningu a všemu co s ním souvisí. Omezení na letištích, v letoviscích a hotelech na celém světě masivní podpořily již předtím divoce rostoucí segment obytných vozidel. Obrovský zájem veřejnosti se tak odrazil i na návštěvnosti výstavy, která i přes omezení dosáhla na číslo 185 000 návštěvníků.

Náš stánek, který přitahoval pozornost kolemjdoucích již od počátku desetidenní výstavy byl samozřejmě celý věnován systémům Pandora Camper Pro a Camper Mini. Naše unikátní řešení vyvinuté od začátku pro dokonalé zabezpečení karavanů a obytných přívěsů si svými pokročilými funkcemi získaly mnoho pozornosti a naši kolegové se v náporu otázek a poptávek museli skutečně obracet.

Systémy Pandora Camper Pro a Camper Mini totiž nejsou jen “obyčejnými” alarmy, které chrání prázdné vozidlo. Jak to již u produktů Pandora bývá, i Camper mění zažité postupy pomocí inovativních funkcí jakou je například mód ochrany posádky. Pandora Camper s ním dokáže aktivně monitorovat stav všech otvorů na vozidle například v noci, a to i tehdy když jsou okna či dveře pootevřené. Už nikdy se tak nebudete muset potit v karavanu kvůli ohrožení své bezpečnosti. Mezi další skvělé vlastnosti patří možnost dálkově startovat, ovládat vytápění či ohřev vody, nebo přehledně zobrazit aktuální stav jednotlivých systémů.

V našem stánku si mohli návštěvníci prohlédnout a vyzkoušet všechny funkce aplikace Pandora Camper Online s živou 3D vizualizací karavanu. Aplikace, která je součástí každé instalace, je výsledkem intenzivního vývoje inženýrů v Pandoře a nabízí funkce, které nenajdete nikde jinde, bezkonkurenční spolehlivost a jednoduché rozhraní. To vše je zároveň maximálně přizpůsobeno použití v obytném vozidle s přihlédnutím na všechny scénáře běžného života karavanisty.

Sdílet článek!

Menu

  Mám zájem o:
  Zabezpečení vozidlaZabezpečení a dálkový start

  Doplňující informace:
  Převodovka: manuálautomat
  Startování vozidla: klíčemštart. tlačítkem

  Porovnat