Pandora SMART MOTO

Pandora SMART MOTO je dvoucestný alarm navržen pro zabezpečení motocyklů s možností dálkového startu a telemetrickými funkcemi pro ještě vyšší úroveň zabezpečení a kontroly. Systém autorizuje majitele pomocí designového minimalistického přívěsku nebo prostřednictvím mobilní aplikace.

Dokonalý bezpečnostní systém, zabalený v praktickém, odolném a funkcemi nabitém balení – to je Pandora SMART MOTO. Dvoucestný autoalarm komunikující na kódované frekvenci spolu s dalšími bezpečnostními prvky vytváří nepřekonatelný systém zabezpečení doplněn komfortními funkcemi.

  

Chci nezávaznou cenovou nabídku
Mobilní aplikace Pandora SMART MOTOPandora SMART MOTO - dokonalé zabezpečení pro vaši motorkuBezkontaktní ovládač - Pandora SMART MOTOPandora SMART MOTO

Cena s montáží již od 13 800 Kč s DPH

Pandora v praxi

Bezpečnostní systémy Pandora nabízejí nekompromisní bezpečnost a jedinečné funkce ovládání a komfortu za bezkonkurenční cenu. Podívejte se s námi na některé z našich instalací a přesvědčte se sami.

Případová studie

Pandora Alarm

Bezpečnostní systém Pandora přináší dokonalé řešení zabezpečení konečně i milovníkům jedné stopy, které navíc doplňuje množstvím pokročilých funkcí. Četné bezpečnostní prvky monitorující stav motocyklu zamezují jeho odcizení v nejrůznějších situacích, dokonce i v případě krádeže originálního klíče, či při pokusu o jeho přemístění.

Objevte kouzlo nepřekonatelného zabezpečení ať už parkujete kdekoli, monitorujte sebemenší pohyb díky snímačem náklonu a otřesu a užívejte si komfort dálkového startu s možností pokročilých nastavení.

S Pandorou můžete neustále monitorovat svůj motocykl jediným dotykem prstu díky mobilní aplikaci bezpečně propojené se všemi systémy. Zapomeňte na nevkusné a nemotorné dálkové ovladače, spojte příjemné s užitečným a vychutnávejte si novou úroveň zabezpečení a uživatelského komfortu.

Zaujala Vás naše nabídka?

Chci nezávaznou cenovou nabídku

Neváhejte se na nás obrátit

S jakoukoli otázkou ohledně produktů, montáže, ceny …