Pandora

Plný počet bodů pro Pandoru

Prestižní slovenský motoristický magazín auto motor a sport udělil ve srovnání autoalarmů systému Pandora Professional plný počet bodů.

Orientovat se v široké nabídce řešení jakéhokoliv problému není v dnešní době vůbec jednoduché. Každý výrobce propaguje svá tvrzení a pro laika je velmi jednoduché ztratit přehled a podlehnout masáži intenzivního marketingu. Výjimkou není ani trh zabezpečovacích zařízení, který se hemží řešeními od nejjednodušších tajných spínačů až po seriózní, komplexní řešení jakým je například Pandora. Pomocnou ruku v spleti nabídek naštěstí podávají uznávané periodika, jejichž nezávislé hodnocení přináší cenné vodítko k nejlepším řešením. Magazín auto motor a sport se bezpochyby řadí k české špičce a právě do srovnání v tomto periodiku byla mezi jinými zařízeními vybrána i Pandora. V konkurenci nejrůznějších řešení obstál model Pandora Professional na výbornou a jako jediný získal plný počet bodů. Autor srovnání vyzvedl přítomnost GPS lokalizace, GSM vysílání, plnou podporu rozhraní CAN a také víceprvkovou ochranu pomocí technologie Bluetooth. K pozitivnímu hodnocení samozřejmě přispěly i komfortní funkce jako dálkový start, ovládání nezávislého topení či využití lokalizačních služeb pro knihu jízd.

Pokud vás zaujaly jedinečné funkce systémů Pandora a chcete svému vozu dopřát nejvyšší možnou úroveň zabezpečení neváhejte nás kontaktovat nebo požádejte o nezávaznou cenovou nabídku na řešení ušité přímo pro vaše vozidlo.

Sdílet článek!

  Mám zájem o:
  Zabezpečení vozidlaZabezpečení a dálkový start

  Doplňující informace:
  Převodovka: manuálautomat
  Startování vozidla: klíčemštart. tlačítkem

  Porovnat