Pandora LIGHT

Pokročilá úroveň zabezpečení a komfortu nyní ještě dostupnější

Pokud vás zaujala myšlenka nekompromisního zabezpečení bezstarostného spánku a absolutní jistoty, kterou nabízejí produkty Pandora, máme pro vás skvělou zprávu! Odteď si totiž můžete dokonalou bezpečnost spolu s prémiovými funkcemi dopřát za výrazně nižší cenu. Právě tu jsme u jednoho z našich nejžádanějších produktů – Pandora Light + snížily téměř o 20% ve všech verzích, přičemž cena nejlevnější z nich včetně montáže klesla na aktuálních 8 530 Kč.

Model Light + představuje pokročilý dvoucestný autoalarm s telemetrickými funkcemi pro ochranu vozidel nejvyššího standardu. Designové dálkové ovládání s přehledným LCD displejem vás informuje o aktuálním stavu vašeho vozidla prostřednictvím šifrované komunikace, která odolává rušičkám či čtečkám signálu. Své auto a jeho stav máte tak neustále pod kontrolou ať už parkujete kdekoli.

Bezpečnost však není jedinou výhodou, kterou Pandora přináší. Autoalarm Pandora Light + totiž umožňuje, díky doplňkovému dálkovému startu ovládat a kontrolovat komfortní funkce vašeho vozidla. Z pohodlí domova si tak můžete vůz nastartovat, vyhřát a připravit na jízdu iv nejkrutější zimě a stejně vychladit v tropických vedrech léta. Už nikdy více nemusíte řešit seškrabávání oken od námrazy, zda snášet popáleniny od koženého čalounění volantu a sedadel. Čas který ušetříte můžete věnovat rodině, práci nebo čemukoliv jinému, protože vaše auto je stále dokonale chráněny před neoprávněným použitím.

Neváhejte a posuňte ochranu a komfort používání vašeho vozidla na novou úroveň. Pro vypracování nezávazné cenové nabídky ušité na míru přímo pro vás a vaše vozidlo, si stačí vybrat verzi produktu Pandora Light +.

Sdílet článek!

  Mám zájem o:
  Zabezpečení vozidlaZabezpečení a dálkový start

  Doplňující informace:
  Převodovka: manuálautomat
  Startování vozidla: klíčemštart. tlačítkem

  Porovnat