Pandora Elite

Uvažujete o tom, že vybavíte své vozidlo inteligentním alarmem? Nyní je ten správný čas, protože Pandora přichází na trh s novým modelem Elite. Obohacen o nové funkce se stává králem autoalarmů na trhu a poskytuje nejvyšší úroveň zabezpečení vozidel.

Nová vlajková loď je navržena tak, aby definovala nový standard v oblasti funkčnosti, ochrany a konektivity. Elite pracuje s technologií 4G, která dosud nebyla v Autoalarmové zařízeních využívána. Ve spolupráci s dvojitou GSM anténou vás dokáže v reálném čase informovat o stavu vašeho vozidla. Díky dodatečné GSM anténě budete vždy ve spojení, protože zabraňuje výpadkům signálu.

Systém můžete již tradičně ovládat pomocí mobilního telefonu, inteligentních hodinek nebo obnovených dvoucestného OLED ovladače s technologií Lora. Většina ovladačů komunikuje na frekvenci 856 MHz. Tomu je od teď konec! Elite využívá nový vícekanálový rádiový signál s frekvencí 868 MHz, čímž dokáže doručovat výstražně upozornění rychlejší a spolehlivější, i v zastavěných oblastech, kde je množství rádiového rušení. Maximální odolnost vůči rušičkám a podobným zařízením je samozřejmostí.

Pro stabilnější komunikaci s mobilním telefonem Elite disponuje technologií Bluetooth 5.0. Pomocí ní dokáže mobilní tefelón komunikovat až na 4-násobně větší vzdálenost a navíc si můžete nechat s alarmem synchronizovat více zařízení. Smartphone můžete také využít jako autorizační tag k automatické aktivaci a deaktivaci systému.

Elite myslí i na Vaše obavy z krádeže v době, kdy budete sedět za volantem. Systém Pandora Anti-Hijack umožňuje odstavit auto během jízdy a zapnout výstražně sirény. Získáváte tak komplexní ochranu v každé situaci, za každých podmínek.
Samozřejmostí je funkce dálkového startu, která umožňuje nastavit i automatický start motoru podle vámi preferovaných parametrů, jako je například čas nebo teplota. V zimním období tak ráno můžete naskočit do vyhřátého auta a užít si pohodlnou cestu do práce. Mimo jiné, systém je také vybaven bezdrátovou sirénou se záložním zdrojem.

To všechno jsou důvody, proč je Pandora Elite tím nejpokročilejším řešením v oblasti Autoalarmové zabezpečení. Neváhejte nás kontaktovat a rádi Vám poskytneme veškeré další informace.

Sdílet článek!

  Mám zájem o:
  Zabezpečení vozidlaZabezpečení a dálkový start

  Doplňující informace:
  Převodovka: manuálautomat
  Startování vozidla: klíčemštart. tlačítkem

  Porovnat