Reference

Nekompromisní bezpečnost autoalarmů Pandora každý den chrání tisíce vozidel u nás i v zahraničí. Podívejte se co o nás říkají někteří z našich zákazníků.

Systém Pandora Smart Pro

“Již delší dobu jsem hledal autoalarm, který by kromě skvělé bezpečnosti nabízel i něco navíc. Právě toto mi nabídl systém Pandora, díky kterému mám auto nejen zabezpečené, ale mohu ho také ovládat pomocí aplikace a například vychladit nebo vyhřát interiér ještě předtím než nasednu.”

Ján Pardavý
bývalý hokejový reprezentant a komentátor RTVS

Systém Pandora Smart Pro

“I nejbezpečnější autoalarm je nanic, pokud je jeho používání otravné. Právě proto jsem si zvolil zabezpečení Pandora, které auto nejen ochrání ale je také komfortní. Své auto mohu ovládat originálním klíčem, minimalistickým přívěskem nebo aplikací přímo v smartphonu a tak podle mě vypadá skutečný uživatelský komfort.”

Igor Drotár
závodník rally, mistr SR

Systém Pandora Smart Pro

“Zabezpečení Pandora Smart Pro jsem si vybral nejen kvůli nepřekonatelné bezpečnosti, ale také kvůli bezkonkurenčnímu komfortu, který nabízí. Stylové ovládání pomocí mobilní aplikace, nejmodernější ochranné prvky a dálkový start s možností kontroly teploty interiéru mi umožňují vychutnat si každodenní život s autem více než kdykoliv předtím.”

Michal Nemtuda
herec, producent a kameraman

Systém Pandora Smart Pro

“O své auto se snažím starat, co nejlépe. Právě proto jsem si vybrala pro jeho ochranu zabezpečení Pandora. Jeho systém Smart Pro mi navíc poskytuje komfort díky funkci dálkového startu.”

Tatiana Pauhofová
herečka

Systém Pandora Smart

“Pro své nové auto jsem hledal co nejbezpečnější autoalarm, který by mi dal jistotu, že své vozidlo vždy najdu na stejném místě. Přesně tu jsem našel díky zajištění Pandora, se kterým si navíc užívám auto ještě více díky pohodlnému dálkovému ovládání funkcí.”

Branko Radivojevič
hokejový reprezentant a hráč Dukly Trenčín

Systém Pandora Light Pro

“Zabezpečení Pandora doporučuji každému, kdo chce ochránit svůj čtyřkolový majetek kdekoliv a kdykoliv. Profesionální přístup, odborná montáž a skvělé funkce zabezpečení a komfortu dělají z Pandory mého osobního favorita i pro budoucí vozidla.”

Tomáš Starosta
hokejový reprezentant a hráč Dukly Trenčín

  Mám zájem o:
  Zabezpečení vozidlaZabezpečení a dálkový start

  Doplňující informace:
  Převodovka: manuálautomat
  Startování vozidla: klíčemštart. tlačítkem

  Porovnat