Zveme vás na výstavu Caravan Salon Dusseldorf

Společně s rozvolňováním opatření se pomalu, ale jistě vracejí do normálu i mezinárodní výstavy jakou je i Caravan Salon Dusseldorf, kde Pandora samozřejmě nebude chybět.

Od představení prvního systému Pandora určeného pro karavany uběhly už více než 2 roky. Stovky karavanistů svěřilo svou pýchu na kolech našemu zajištění, a můžeme hrdě oznámit že do dnešního dne nebylo ani jedno z Pandorou chráněných obytných vozidel odcizené či vykradené. Rady karavanistů využívajících naše produkty se každým rokem rozrůstají, a proto na největší výstavě karavanů a všeho co k nim patří zaručeně nesmíme chybět.

A aby návštěva našeho stánku stála za to, připravili jsme si pro vás žhavé novinky a představení mnoha užitečných funkcí, které vašemu karavanu zpřístupní jedině Pandora. Přesvědčte se sami jak funguje zabezpečení využívající nejnovější komunikační rozhraní podporující vysokorychlostní 4G sítě, přesněji GPS přijímače nebo podporu Bluetooth 5,0 s maximálním dosahem. Nová generace zabezpečení pro karavany dostala přehlednější aplikaci a jednodušší aktivaci a nastavení zón zabezpečení, díky čemuž je kontrola zabezpečení pohodlnější a srozumitelnější.

Mimo jiné si v aplikaci Pandora Connect můžete pohodlně aktivovat snímač jízdních kol stojanu, revizních dvířek či garáže. To vše s možností okamžitého nastavení citlivosti přímo v aplikaci pro zajištění přesně takové dávky citlivosti, jakou potřebujete.

Přijďte se přesvědčit na vlastní oči k nám do stánku F66 v hale 13 výstavy Caravan Salon Dusseldorf již 28.8.-5.9. 2021.

 

Sdílet článek!

Menu

  Mám zájem o:
  Zabezpečení vozidlaZabezpečení a dálkový start

  Doplňující informace:
  Převodovka: manuálautomat
  Startování vozidla: klíčemštart. tlačítkem

  Porovnat