Alarm na motorku

Pokud patříte k milovníkům jedné stopy v Česku, určitě je vám známý následující problém… Kde mezi auty bezpečně zaparkovat vašeho 2kolového miláčka? Není to vůbec jednoduché, do uzamčených prostor pro kola se nevejde a nechat motorku jen tak na běžném parkovišti je příliš velké riziko. I přes jejich vysokou cenu nejsou totiž motorky často vůbec zabezpečené a díky relativně nízké hmotnosti je jejich krádež s velkým autem brnkačka. Právě proto je alarm pro motorku důležitější než v případě čtyřkolového vozidla.

Alarmy na motorku Pandora disponují pokročilými technologiemi sledujícími nejen aktuální polohu, ale také stav baterie, sílu signálu GSM nebo náklon samotného motocyklu. Díky tomu je vaše motorka s alarmem Pandora dokonale zabezpečena proti neoprávněnému použití či krádeži, ať už stojí kdekoliv. S dvoucestným ovládáním nebo aplikací Pandora máte navíc úplný přehled o aktuálním stavu vaší motorky v reálném čase, s upozorněními i na ten nejmenší impuls.

Prohlédněte si alarmy na motorku Pandora a dopřejte si nekompromisní zabezpečení s pokročilými funkcemi za vynikající cenu.

Právě toto slabé místo továrního zabezpečení řeší pokročilé systémy Pandora, které vám nabízejí vždy unikátní instalaci a nejmodernější technologie zabezpečení. Pokročilý bezkontaktní imobilizér komunikující v bezpečném rozhraní Bluetooth je součástí každého modelu Pandora a ve víceprvkové ochranné síti našich systémů plní nenahraditelnou úlohu.

Dokonale komfortní řešení s bezkontaktním autorizačním přívěskem umožňuje jeho umístění mimo samotných klíčů, například v peněžence čímž snížíte šance pachatelů na minimum i v případě odcizení původního klíče. Systém Pandora totiž odblokuje start vozidla až v případě načítání kódu chráněného šifrováním AES 128, které je v současnosti prakticky nepřekonatelné. Unikátní imobilizér v systémech Pandora je navíc plně nastavitelný pomocí přehledné mobilní aplikace.

Prohlédněte si specifikace produktů Pandora a dopřejte si komfortní a bezpečný bezobslužný systém s pokročilým imobilizérem za vynikající cenu.

Pandora Alarmy na motorku

Zaujala Vás naše nabídka?

  Mám zájem o:
  Zabezpečení vozidlaZabezpečení a dálkový start

  Doplňující informace:
  Převodovka: manuálautomat
  Startování vozidla: klíčemštart. tlačítkem

  Porovnat