Imobilizér

Tovární imobilizér byl a stále je první vlnou ochrany před odcizením vozidla. Oportunistický pachatel, který není vybaven potřebným nářadím většinou nedokáže původní imobilizér vozidla obejít a vaše auto zůstává na místě, sice poškozené násilným vniknutím, ale stále vaše.

Situace je však zcela jiná v případě, že je pachatel profesionál a na výkon své “práce” je náležitě vybaven. Továrně instalován imobilizér totiž funguje stejně v tisících vozidel, díky čemuž není pro pachatele problém systém dokonale nastudovat a následně obejít za několik sekund.

Právě toto slabé místo továrního zabezpečení řeší pokročilé systémy Pandora, které vám nabízejí vždy unikátní instalaci a nejmodernější technologie zabezpečení. Pokročilý bezkontaktní imobilizér komunikující v bezpečném rozhraní Bluetooth je součástí každého modelu Pandora a ve víceprvkové ochranné síti našich systémů plní nenahraditelnou úlohu.

Dokonale komfortní řešení s bezkontaktním autorizačním přívěskem umožňuje jeho umístění mimo samotných klíčů, například v peněžence čímž snížíte šance pachatelů na minimum i v případě odcizení původního klíče. Systém Pandora totiž odblokuje start vozidla až v případě načítání kódu chráněného šifrováním AES 128, které je v současnosti prakticky nepřekonatelné. Unikátní imobilizér v systémech Pandora je navíc plně nastavitelný pomocí přehledné mobilní aplikace.

Prohlédněte si specifikace produktů Pandora a dopřejte si komfortní a bezpečný bezobslužný systém s pokročilým imobilizérem za vynikající cenu.

Produkty ke kterým doporučujeme imobilizér

Menu

    Mám zájem o:
    Zabezpečení vozidlaZabezpečení a dálkový start

    Doplňující informace:
    Převodovka: manuálautomat
    Startování vozidla: klíčemštart. tlačítkem