Dálkový start

Dálkový start auta, užitečný pomocník nebo luxusní zbytečnost? Zatímco u nás v Evropě je funkce dálkový start relativní novinkou, v USA je dálkový start běžnou součástí aut již od nižší střední třídy. Jaké jsou výhody funkce dálkový start a v čem může usnadnit život každému z nás?

Dalším kladem funkce dálkový start je možnost vytopit či ochladit vozidlo díky tomu, že spolu s motorem se aktivuje i systém vnitřního komfortu. Ve většině případů je však nutné nastavit požadovanou teplotu při opouštění vozidla, což může být nejen otravné ale také nepoužitelné zejména při vyšších teplotních rozdílech.

Dalším plusem funkce dálkový start je možnost vytopit či ochladit vozidlo jelikož spolu s motorem se aktivuje i systém vnitřního komfortu. Díky tomu si můžete užívat mnohem komfortnější motoristický život bez popálenin od volantu, či omrzlin od sedaček. S Pandorou totiž nastartujete své vozidlo z jakékoliv vzdálenosti 2 způsoby – dvoucestným Pandora klíčem s displejem nebo komfortně pomocí mobilní aplikace ve vašem smartphonu. Po samotném startu víte kontrolovat teplotu interiéru a zajistit si pohodlí ještě předtím než opustíte teplo domova či kanceláře. Dálkový start s Pandorou je navíc dokonale bezpečný, protože všechny systémy zabezpečení zůstávají aktivované až do vašeho příchodu.

Prohlédněte si specifikace produktů Pandora a dopřejte si komfort funkce dálkový start spojený s nekompromisním zabezpečením za vynikající cenu.

Produkty s funkcí dálkový start

Pandora ELITE

GSM/GPS autoalarm s online mobilní aplikací a LCD ovladačem

ELITE

od 29 900 Kč s DPH

  Mám zájem o:
  Zabezpečení vozidlaZabezpečení a dálkový start

  Doplňující informace:
  Převodovka: manuálautomat
  Startování vozidla: klíčemštart. tlačítkem

  Porovnat