Autoalarm a zabezpečení auta

Kdysi na ochranu a zabezpečení auta proti krádeži stačil autoalarm nebo velká uzamykatelná “páka” na volant. Dnes je tomu jinak. S přibývající elektronikou a sofwarem v autě je velmi snadné obejít jakákoliv zabezpečení. Zloději moderních a drahých automobilů jsou většinou dobře vybaveni na standardní zabezpečení od výrobců, zejména v případě bezklíčového startu. A tak dochází k tomu, že drahá auta kradou i amatéři.

Pokud jsou zloději skuteční profíci, běžné alarmy a konkurenční produkty dokáží obejít. Základní pravidlo pro zabezpečení vozidla před krádeží je vyvinout tlak na zloděje a krádež auta jim co nejvíce zkomplikovat a prodloužit. Delší trvání krádeže auta zvyšuje šanci odhalení zloděje, jenž to může po delším čase vzdát.

Autoalarmy Pandora s nekompromisním zabezpečením auta

Pandora ELITE

GSM/GPS autoalarm s online mobilní aplikací a LCD ovladačem

ELITE

od 29 900 Kč s DPH

Pandora nabízí komplexní balík zabezpečení auta proti krádeži, který mimo jiné nabízí i SMART funkce a konektivitu pro zajištění pohodlí řidiče. Pandora je tedy zabezpečením vozidla a SMART vozidlo v jednom. Autoalarmy Pandora nabízejí zabezpečení auta a zároveň komfort v podobě dálkového startu, ovládání nezávislého topení, odemykání na dálku, informací o stavu vozidla, indikací alarmu přímo na klíči a další vychytávky. Zloději aut jsou blokování hned ve stádiu uvažování o krádeží automobilu:

 1. Komunikace mezi autem a klíčem probíhá na vyšší nestandardní frekvenci a systém je odolný vůči rušičkám a čtečkám DO
 2. 128bitové šifrování signálu z klíče do auta a naopak
 3. Blokování otevření automobilu a nastartování v případě nepřítomnosti Pandora imobilizéru – v případě odcizení originálního klíče zloděj s autem neodjede
 4. Bezpečné odstavení vozidla v případě ztracení signálu z Pandora imobilizéru
 5. Možnost sledování a zajištění automobilu na dálku přes mobilní aplikaci nebo telefonický servis například v případě odcizení Pandora klíče

Pandora kromě kompletního spolehlivého zabezpečení auta nabízí i SMART funkce Vašeho automobilu buď přímo přes mobilní aplikaci nebo prostřednictvím samotného Pandora klíče s imobilizérem. Ve srovnání s nejpokrokovějším klíčem od automobilu – BMW Smart Key, který se dodává výhradně s BMW řady 7, má Pandora navrch hlavně v bezpečnosti a kódování signálu mezi autem a klíčem. BMW Smart Key dokáže stejně jako Pandora dálkový start, získat informace o stavu vozidla, zapnout a vypnout na dálku nezávislé topení. Pokud chcete mít moderní a zejména profesionálně zabezpečené auto, nad Pandorou nepřemýšlejte ani sekundu. I ta sekunda může být dostatečný čas pro zloděje aut.

Prohlédněte si specifikace produktů Pandora a dopřejte si autoalarm s nekompromisním zabezpečením za skvělou cenu.

  Mám zájem o:
  Zabezpečení vozidlaZabezpečení a dálkový start

  Doplňující informace:
  Převodovka: manuálautomat
  Startování vozidla: klíčemštart. tlačítkem

  Porovnat