Dálkový start

Dálkový start auta, užitečný pomocník nebo luxusní zbytečnost? Zatímco u nás v Evropě je funkce dálkového startu relativní novinkou, v USA je dálkový start běžnou součástí aut již od nižší střední třídy. Jaké jsou výhody dálkového startu a v čem může usnadnit život každému z nás?

Dalším kladem dálkového startu je možnost vytopit či ochladit vozidlo díky tomu, že spolu s motorem se aktivuje i systém vnitřního komfortu. Ve většině případů je však nutné nastavit požadovanou teplotu při opouštění vozidla, což může být nejen otravné ale také nepoužitelné zejména při vyšších teplotních rozdílech.

Dalším plusem dálkového startu je možnost vytopit či ochladit vozidlo jelikož spolu s motorem se aktivuje i systém vnitřního komfortu. Díky tomu si můžete užívat mnohem komfortnější motoristický život bez popálenin od volantu, či omrzlin od sedaček. S Pandorou totiž nastartujete své vozidlo z jakékoliv vzdálenosti 2 způsoby – dvoucestným Pandora klíčem s displejem nebo komfortně pomocí mobilní aplikace ve vašem smartphonu. Po samotném startu víte kontrolovat teplotu interiéru a zajistit si pohodlí ještě předtím než opustíte teplo domova či kanceláře. Dálkový start s Pandorou je navíc dokonale bezpečný, protože všechny systémy zabezpečení zůstávají aktivované až do vašeho příchodu.

Prohlédněte si specifikace produktů Pandora a dopřejte si komfort dálkového startu spojený s nekompromisním zabezpečením za vynikající cenu.

Produkty s funkcí dálkový start

Zaujala Vás naše nabídka?

Chci nezávaznou cenovou nabídkuZabezpečenie vozidla (cena od 198 €)Diaľkový štart (cena od 365 €)