inovace pandora

Další vlna inovací v systémech Pandora

Zabezpečení Pandora patří k nejmodernějším a nejbezpečnějším prémiovým systémem ochrany vozidel na současném trhu. Svou popularitu si Pandora právem vysloužila výjimečnou kombinací pokročilých funkcí komfortu a nepřekonatelného zabezpečení, navíc v balení s přijatelnou cenovkou. Požadavky na zajištění automobilů však neustále rostou, a proto vývojáři v Pandoře přicházejí s pravidelnými inovacemi, které posouvají limity systémů Pandora stále dál.

V nejnovější vlně inovací se inženýři zaměřili na nejoblíbenější prémiový systém Pandora Smart Pro nabízející všechny bezpečnostní a komfortní funkce v komplexním balíčku. Nový systém Smart Pro se může oproti svému předchůdci pochlubit duálním akcelerometrem, který dokáže odhalit i ten nejjemnější pohyb. Vozidlo je tak lépe chráněny, například před krádeží kol, či snahou o odtažení. Mezi další vylepšení patří také podpora dálkového startu bez nutnosti ponechání klíčů ve vozidle pro vybraná vozidla prémiových značek Mercedes a BMW. Vozidlo je díky nim možné nastartovat na dálku při zachování maximální ochrany před neoprávněným použitím. Systémy Pandora jsou navíc plně kompatibilní s automatickými i manuálními převodovkami, díky čemuž si může dokonalý komfort užívat opravdu každý.

Poslední novinkou, na kterou se podíváme je zcela nové dálkové ovládání D-030. Stylový ovladač, představuje spolu s vybranými produkty Pandora, exkluzivní spojení komfortu a jednoduchosti použití v minimalistickém balení. Jen 75mm dlouhé a elegantně úzké tělo ovladače komunikuje se systémem prostřednictvím rozhraní Bluetooth 4,2, a proto výborně sekunduje všem autoalarmem Pandora ovládaným prostřednictvím aplikace. Dosah ovládání se pohybuje v rozmezí 15 metrů, z nichž můžete komfortně ovládat všechny funkce pomocí dvojice tlačítek a přehledného OLED displeje. Ovládání je poháněno vestavěnou Li-Po baterií s výdrží až 3 měsíce, kterou je možné pohodlně nabít prostřednictvím micro USB konektoru. Kromě standardní funkce dálkového ovládání může D-030 plnit také roli autorizačního přívěsku a výrazně tak zmenšit množství “klíčů” potřebných pro ovládání vozu.

Více informací o novinkách a také o celém produktové řadě Pandora vám ochotně poskytneme na telefonních číslech technické podpory, které najdete v sekci kontakty.

Sdílet článek!

  Mám zájem o:
  Zabezpečení vozidlaZabezpečení a dálkový start

  Doplňující informace:
  Převodovka: manuálautomat
  Startování vozidla: klíčemštart. tlačítkem

  Porovnat