Pandora Slovakiaring 2021

V rámci Velké ceny Slovenska cestovních automobilů jste si kromě rychlých a krásných aut ve startovním poli mohli prohlédnout i stánek Pandora alarm s demo vozidly a informacemi o všem co vás na Pandoře zajímá.

Velká cena Slovenska odehrávající se na okruhu Slovakiaring v Orechové Potôň přitáhla i přes omezení maximálního počtu diváků, množství motoristických fanoušků. Velká část z nich neobešla ani náš Pandora stánek, s dvojicí demo aut, plně zabezpečeným motocyklem a nekonečným množstvím informací. Právě informace a odpovědi na nejrůznější otázky byly důvodem naší návštěvy tohoto sportovního svátku. Pandora alarm je totiž nejkomplexnější a nejpropracovanější alarm na trhu, a proto není divu, že jeho používání či jednotlivé funkce vyvolávají řadu otázek. A protože jednou vidět je lepší než sto krát slyšet, rozhodli jsme se vzít s sebou i naše předváděcí vozidla. Při objasňování jednotlivých funkcí si díky nim mohli návštěvníci vyzkoušet ovládání dálkového startu, automatické zabezpečení vozidla, citlivost nejrůznějších snímačů a mnohé jiné funkce, které vám nabízí jedině Pandora.
Na armádu fanoušků jsme přišli skvěle vybaveni a dokonce i s atraktivními posilami, které nám pomohly zvládnout nápor otázek. Z areálu našeho jediného okruhu jsme po dvou intenzivních dnech odcházeli s plnou hlavou nových myšlenek a nápadů od našich klientů, kteří jsou největším zdrojem inspirace pro inovace našich produktů. Už teď se těšíme na příští rok plný novinek, které pro vás připravuje náš tým specialistů Pandora alarm.

 

Sdílet článek!

Menu

  Mám zájem o:
  Zabezpečení vozidlaZabezpečení a dálkový start

  Doplňující informace:
  Převodovka: manuálautomat
  Startování vozidla: klíčemštart. tlačítkem
  Porovnat