Zabezpečení Pandora

Zabezpečení Pandora na prestižní výstavě Automechanika Frankfurt

I když žijeme v online světě, ve kterém je možné nalézt, prohlédnout a koupit cokoli, aniž jsme opustili komfort svého křesla, některé věci si prostě musíme osahat živě. Právě proto bude Pandora součástí jedinečné výstavy Automechanika Frankfurt, která v tomto roce slaví jubilejní 25. ročník.

Prestižní výstava Automechanika je světovou jedničkou v oblasti automobilových technologií a služeb. Frankfurtské výstaviště každoročně obsadí stovky společností prezentujících nejnovější technologické novinky automobilového průmyslu. V tomto roce na výstavní ploše nebude chybět ani Pandora, která kromě známých produktů a technologií představí také jednu čerstvou novinku. Tou je jedinečné zabezpečení určené pro ochranu obytných aut a karavanů s pokročilými funkcemi ochrany a monitorování interiéru a exteriéru vozidla. Kromě toho se návštěvníci stánku č. C40 ve výstavní hale 2.0 mohou těšit na předvedení zabezpečení Pandora Professional instalovaného ve vozidle Audi R8 a mnoho dalšího.

25. ročník výstavy Automechanika Frankfurt se koná v termínu 11.9. – 15.9. 2018. Více informací o představených novinkách a stánku Pandora přineseme brzy.

Sdílet článek!

  Mám zájem o:
  Zabezpečení vozidlaZabezpečení a dálkový start

  Doplňující informace:
  Převodovka: manuálautomat
  Startování vozidla: klíčemštart. tlačítkem

  Porovnat